NT İnşaat; mimari, elektrik ve mekanik olmak üzere, proje çizimleri ve anahtar teslim dekorasyon uygulamaları, çatı ve dış cephe kaplama sistem uygulamalarında geniş tecrübesini yaptığı işlere yansıtmakta, böylece müşterilerine yeni ufuklar ve farklı alternatifler sunmaktadır.  Türkiye ve bir çok ülkede çeşitli projelere imza atan firmamız, Vmzinc, Bemo gibi büyük şirketlerle çözüm ortaklığı yapmakta, projelerinize uygun çözümler getirmektedir.

Türkiye’nin birçok ilçesinde, ilinde ve yurtdışında yapmış olduğumuz yüzlerce mağaza dekorasyon uygulamalarını deneyimli mimari ve mühendis kadromuzla başarıyla devam ettirmekteyiz.

 

 • İç Mimari ve Dekorasyon
  NT İnşaat, yurtiçinde ve yurtdışında otel, AVM, mağaza, restoran, market zinciri gibi projelerinize uygun mimari dekorasyon hizmetlerinde estetik, yenilikçi ve ekonomik çözümler sunmaktadır. Projelerinize özel teklif...
 • Proje Danışmanlığı
  NT inşaat projelerinin her aşamasında müşteri ile ortak bir takip ve çalışma ortamı oluşturmaktadır.
 • Malzeme Lojistiği
  NT İnşaat Malzemelerin tedariki aşamasında geniş ürün gamı ve satın alma gücü sayesinde firmalara önemli bir lojistik destek vermektedir.
 • İnşaat Müteahitliği
  NT anahtar teslim yapı projelerinde tecrübesini ve bilgisini kanıtlamıştır. Projelerindeki deneyimi müşterilerine yeni ufuklar ve farklı alternatifler sunmaktadır.