VMZINC

TANITIM KATALOĞU

VMZINC, mimarların cephede görmek istedikleri yapı-kimlik detaylarını öne çıkartan, titanyum-çinko malzemenin tüm özelliklerini kullanabilen, yenilikçi, teknolojik çözümler sunuyor: Uzun ömür – Kolay şekillendirme – Esneklik – Estetik – Prestij

PERSAN

Tanıtım Kataloğu

PERSAN: kiremit grubu ve yapı kimyasalları üretimine yönelik tüm Türkiye’de inşaat ve üretici sanayi sektörlerine yer alan bir markadır. Biz, en uygun formlarda, yüksek yalıtım özelliği olan, güvenli, uzun ömürlü ve estetik görünümlü çatılar inşa ediyoruz.

NT İNŞAAT

Tanıtım Kataloğu

NT İnşaat uzun yıllardan beri inşaat sektöründe faaliyet gösteren ve pek çok önemli projeye imza atmış uluslararası bir şirkettir. NT İnşaat özellikle çatı ve dış cephe konularında uzmanlaşarak kabuk mimarisi konusunda hayalleri gerçekleştirecek farklı yaklaşımlar sunmaktadır.

BEMO

Tanıtım Kataloğu

BEMO, Alman Mühendisliği ile, Kilit geçme sistemi, yüksek hadveli kenet, ısı köprüsü oluşturmayan ayaklar üstünde, başta aluminyum olmak üzere farklı metaller ile çatı ve cephe kaplamalarında NT İnşaat tarafından başarıyla uygulanmaktadır.